fbpx

Małgorzata Łazińska (Technika dla zdrowia Sp z o.o.)

„Szukałam kogoś kto jest w stanie pomóc odzyskać sprawność i poprawić kondycję . Nie sądziłam , ze dokonam tak dobrego wyboru. Mam już 45 lat a intensywna praca spowodowała, że wykazywałam małą aktywność sportową.

Trafiłam na stronę internetową Marcina – i przyznam – nie do końca byłam pewna czy klub walki , to dobre miejsce dla mnie , bo przecież mogłam pójść na fitness , pomachać nogami , posłuchać muzyki , poprzeglądać się w lustrze i też fajnie. Ale chciałam naprawdę zmienić moje ciało ,W moim wypadku nie chodzi o żaden wyczyn , ale dobrze rozumiany i przemyślany a przede wszystkim dostosowany do moich możliwości trening. Dobór zajęć , różnorodność ćwiczeń , zmiana obciążeń sprawiają ,że nigdy nie mam poczucia ze już to robiłam . Marcin kontroluje sposób wykonywania ćwiczeń , koryguje ruch, (ale też nie przeszkadza ) ocenia możliwości wykonania ćwiczenia.

Istotne dla całości jest fakt, że posiada rzetelną wiedzą na temat żywienia i suplementacji i chętnie doradza w tej kwestii. Mogłabym napisać ile zmieniały się moje obwody , ile cm i kilogramów , ale to w tak nie odzwierciedli zmian , jakie nastąpiły , oprócz poprawy podstawowych wymiarów ciała, to – wzrost energii, wyprostowane sylwetka, poprawa wydolności i sprawności fizycznej.

Polecam Marcina wszystkim tym , którzy pamiętają co znaczą słowa zawodowiec, profesjonalista , solidność i uczciwość . To dziś bardzo rzadka cecha. To co czytacie wśród `referencji – to prawda: ten chłopak jest poważnym trenerem a zarazem miłą i życzliwą osobą.”