Referencje

Kilka wybranych referencje z wielu moich podopiecznych.

"Took me few months of research around Warsaw to find the right person with whom starting boxing training. As soon I've meet Marcin and had my first training with him I've realised I was in the right place 🙂 Professional, skilled, he has great knowledge about martial arts and sports in general. Always up for giving nutritional and healthy life style tips and during training not just hard work but also fun is guaranteed. After few months training with him I can see already the great changes I've achieved. So definitely 5 stars and strongly recommended."

Vittoria Chef

"Zawsze miałem problem z dyscypliną i szybko sobie odpuszczałem, czy były to ćwiczenia fizyczne czy cokolwiek innego. Sztuki walki zawsze kojarzyły mi się z dyscypliną więc postanowiłem spróbować. Trafiłem na Marcina przypadkiem. Obserwując jego możliwości na filmikach, stwierdziłem "gość jest dobry, idę". Byłem kompletnie nieskoordynowany ruchowo, bez kondycji. Po pierwszym treningu myślałem że umrę. Dziś, 3 m-ce później zacząłem czuć swoje ciało, co raz precyzyjniej zgrywam pracę rąk i nóg, czuje siłę ciosów, wzrosła moja pewność siebie. Pracowaliśmy nad poszczególnymi elementami dostosowując je do moich możliwości na dany moment. Cenie sobie jego podejście. Nie pozwalał mi na odpuszczanie sobie, hartując mój umysł jak i mięśnie. Praca indywidualna pomogła mi na dużo szybsze wyeliminowanie pewnych błędów ponieważ korygowałem je na bieżąco."

Błażej

"Chciałbym polecić Marcina jako rzetelnego i profesjonalnego trenera personalnego. Zajęcia prowadzone są zawsze profesjonalnie a cała uwaga trenera skupia się na trenowanym. Intensywność treningów jest zawsze wysoka, żadne zajęcia nie są nudne i ma się poczucie dobrze wykonanej pracy, co motywuje do kolejnych zajęć i jeszcze większego wysiłku. Na treningu panuje miła atmosfera, choć to ćwiczenia są zawsze najważniejsze. Marcin zawsze zwraca uwagę na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, co jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa i prawidłowego rozwoju. Wszechstronność Marcina zapewnia właściwy rozwój zarówno podczas treningów siłowych jak również treningów w ramach różnych sportów walki, w których Marcin jest specjalistą."

Jacek Bartnik Dyrektor IT, Intrum Justitia Sp. z o.o.

"Zanim zdecydowałem się na trening sztuk walki z Marcinem, przejrzałem kilka innych stron oferujących treningi personalne. Tym co przykuło moją uwagę była profesjonalnie przygotowana witryna internetowa. Natomiast oferta, którą tam znalazłem, przekonała mnie, bym podjął współpracę w zakresie kształtowania nowych umiejętności pod okiem Marcina. Po pierwszym treningu stwierdziłem, że właśnie tego szukałem. Idealnie dobrane proporcje treningu, skupiające się nie tylko na kształtowaniu wydolności czy sprawności ogólnej ale przede wszystkim na technice wykonywanych ćwiczeń. Obecnie trenuję trzy razy w tygodniu. Pod opieką Marcina poczyniłem ogromne postępy. Uważam, że wszechstronny trening to podstawa zdrowego trybu życia, dlatego na treningi z Marcinem zapisałem również moich dwóch synów w wieku 4 oraz 6 lat."

Hubert Radziszewski Dyrektor, Twoja Księgowość sp. z o.o.

"Marcin wybitnie zna się na zarówno zwiększaniu masy ciała jak i jejzmniejszaniu. Prócz świetnie dopasowanych treningów, Marcin potrafi fachowo dopasować dietę do indywidualnych upodobań kulinarnych. Treningi odbywają się w bardzo miłej atmosferze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu ;). Bardzo polecam!"

Krzysztof Truszkowski Student

"Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem na siłowni i zależało mi, żeby rozpocząć profesjonalne treningi z trenerem. Nie chciałem popełniać błędów, tak często powielanych przez ćwiczących samodzielnie. Marcin doskonale dostosował tempo ćwiczeń oraz ich rodzaj do mojej osoby. Treningi są efektywne i w 100% dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. Polecam."

Michał Pracownik banku

Marcin jest osobą bardzo zdeterminowaną. Otwartą i kontaktową. Zwalcza wewnętrzny opór przed wysiłkiem fizycznym. Po treningu z Marcinem czuje się dumna, że udało mi się dotrwać do końca. Nie ma identycznych zajęć i każdy trening stanowi dla mnie wyzwanie. Szczerze polecam.

Maria G IT MANAGER

"Jako osoba pragnąca przybrać na masie mięśniowej, poprosiłem Marcina o ustawienie treningów i diety. Marcin, mając na uwadze mój metabolizm i budowę ciała, bardzo kompetentnie wskazał mi, jak należy się odżywiać i poprawnie podejść do ćwiczeń, tak by osiągnąć zamierzony cel. Trening z Marcinem były intensywne ale bardzo efektywne. Po niedługim czasie zauważyłem efekty jego wskazówek. Szczerze polecam go jako trenera personalnego."

Piotr S.

"Żyjemy z dnia na dzień. Wraz z postępem technologicznym nasze życie nabrało dużego tempa przez co często zapominamy o tym jak bardzo ważne jest dbanie o własne zdrowie oraz kondycję fizyczną. Pełnione przeze mnie stanowisko uniemożliwia mi jednak uczęszczanie na regularne zajęcia, które odbywają się w ściśle wyznaczonych porach. Potrzebowałem czegoś innego. Taką alternatywę przedstawił mi Marcin. Treningi personalne. Wybrałem sporty walki, które dały mi możliwość odreagowania stresu podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych, natomiast godziny treningów ustalam indywidualnie, zgodnie z moim planem dnia. "

Łukasz

" Moim głównym celem, było poprawienie poziomu sprawności fizycznej oraz zdobycie wiedzy, na temat metod i technik treningu sportów walki. Treningi prowadzone przez Marcina, nie nużą , każda sesja to coś nowego. Wszystkie z prowadzonych zajęć, są dostosowane do moich aktualnych potrzeb i możliwości. Trenuję dwa, trzy razy w tygodniu i na każdym treningu widzę i czuje postępy. Trening z Marcinem, polecam każdemu kto chce poprawic swoją kondycję fizyczną a brakuje mu motywacji do ćwiczeń we własnym zakresie. "

Edward Ruszczyc Prezes Zarządu Brightness Sp. z o.o.

"Jestem żołnierzem zawodowym. W zeszłym roku przygotowywałem się do selekcji do wojskowej jednostki specjalnej. Ze sportem miałem do czynienia od zawsze, jednak przygotowania do tak trudnego sprawdzianu wiązały się z całkowitą zmianą rodzaju i intensywności treningów. Wziąłem się ostro do roboty i po kilku miesiącach byłem już całkiem zadowolony z mojej formy, jednak czułem, że to jeszcze nie jest wszystko, na co mnie stać. Pomimo stosowania zróżnicowanych treningów, dobrej suplementacji i diety, nie mogłem dojść do szczytowej formy. Termin selekcji się zbliżał, a ja wciąż czułem, że nie jestem gotów, że potrzebuję kogoś, kto mnie zmobilizuje, pomoże mi przełamać granice, kto zmusi mnie do dania z siebie na treningu więcej niż 100%. Wtedy postanowiłem odezwać się do mojego starego znajomego, Marcina. Poprosiłem go, żeby wycisnął ze mnie wszystkie poty, i muszę powiedzieć, że moje oczekiwania zostały spełnione. Marcin do zagadnienia podszedł bardzo profesjonalnie. Na każdy trening miał rozpisany plan, potrafił zmobilizować do wykonania go w całości, choć nieraz czułem, że nie dam już rady wykonać ani jednego powtórzenia więcej. Większość ćwiczeń wykonywał razem ze mną, zawsze był obok i nie dopuszczał, żebym się poddał. Z każdego treningu wychodziłem zmęczony jak nigdy dotąd, ale z uśmiechem na twarzy i z poczuciem dobrze wykonanej roboty. Ponadto Marcin udzielił mi fachowych rad dotyczących odżywiania i suplementacji. Forma znów zaczęła iść w górę. Selekcję oczywiście zaliczyłem, w dużej mierze ten sukces zawdzięczam pomocy Marcina. Bez niego na pewno nie osiągnąłbym takiej formy. Z czystym sumieniem mogę polecić tego trenera osobom, które przygotowują się do różnego rodzaju sprawdzianów, zawodów itp."

Krzysztof Żołnierz zawodowy

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, w ramach prowadzonej kampanii informacyjnej pt. "Gwarancja Jakości QAFP", zrealizowała warsztaty kulinarne dla mężczyzn pod hasłem "Męski punkt widzenia". Celem wydarzenia było przekazanie informacji na temat wysokojakościowej wieprzowiny i wędlin wytwarzanych w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, nauka gotowania zdrowych i smacznych potraw na bazie wieprzowiny QAFP i zasad łączenia diety i treningów w drodze do dobrej formy. Jednym z ekspertów zaangażowanym w realizację warsztatów był Marcin Bąk - trener personalny, który swoją wiedzą na temat sportu i żywienia wsparł naszą akcję. Jednoznacznie podkreślił, że zarówno wytwarzanie żywności wysokiej jakości, jak i osiąganie celów sportowych wymagają konsekwentnej pracy i przestrzegania określonych zasad i że jakość jedzenia w połączeniu z aktywnością fizyczną tworzą jakość życia. Marcin Bąk wykazując się profesjonalizmem, doświadczeniem i umiejętnościami współpracy z pozostałymi ekspertami współtworzył zarówno kontekst merytoryczny, jak i niepowtarzalną atmosferę warsztatów. Jego doskonałe zdolności interpersonalne, a także pełna pasji postawa zaowocowały pełnym zaangażowaniem uczestników wydarzenia. UPEMI poleca współpracę z panem Marcinem Bąkiem jako rzetelnym i rzeczowym partnerem. Agnieszka Różańska - dyrektor zarządzający

UPEMI Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego

"Szukałam kogoś kto jest w stanie pomóc odzyskać sprawność i poprawić kondycję . Nie sądziłam , ze dokonam tak dobrego wyboru. Mam już 45 lat a intensywna praca spowodowała, że wykazywałam małą aktywność sportową. Trafiłam na stronę internetową Marcina - i przyznam - nie do końca byłam pewna czy klub walki , to dobre miejsce dla mnie , bo przecież mogłam pójść na fitness , pomachać nogami , posłuchać muzyki , poprzeglądać się w lustrze i też fajnie. Ale chciałam naprawdę zmienić moje ciało ,W moim wypadku nie chodzi o żaden wyczyn , ale dobrze rozumiany i przemyślany a przede wszystkim dostosowany do moich możliwości trening. Dobór zajęć , różnorodność ćwiczeń , zmiana obciążeń sprawiają ,że nigdy nie mam poczucia ze już to robiłam . Marcin kontroluje sposób wykonywania ćwiczeń , koryguje ruch, (ale też nie przeszkadza ) ocenia możliwości wykonania ćwiczenia. Istotne dla całości jest fakt, że posiada rzetelną wiedzą na temat żywienia i suplementacji i chętnie doradza w tej kwestii. Mogłabym napisać ile zmieniały się moje obwody , ile cm i kilogramów , ale to w tak nie odzwierciedli zmian , jakie nastąpiły , oprócz poprawy podstawowych wymiarów ciała, to - wzrost energii, wyprostowane sylwetka, poprawa wydolności i sprawności fizycznej. Polecam Marcina wszystkim tym , którzy pamiętają co znaczą słowa zawodowiec, profesjonalista , solidność i uczciwość . To dziś bardzo rzadka cecha. To co czytacie wśród `referencji - to prawda: ten chłopak jest poważnym trenerem a zarazem miłą i życzliwą osobą."

Małgorzata Łazińska Technika dla zdrowia Sp z o.o.

"Znalazłem Marcina przez internet. Po pierwszym personalnym treningu sztuk walki bardzo mi się spodobało, bardzo fajnie umie przekazać wszystko od podstaw. Dopasował treningi do moich oczekiwań, a przy tym wszystkim daje niezły wycisk. Cenowo jest o wiele bardziej przystępny od innych personalnych trenerów, którzy oferują treningi na niższym poziomie ( wiem bo próbowałem kilku). Duża zaletą jest bardzo dobrze wyposażony klub. Polecam. "

Attun Właściciel restauracji w Warszawie

" Ćwiczę z Marcinem od dwóch miesięcy, efekty jakie w tym okresie osiągnąłem zaskakują mnie samego. Z całą pewnością jest to wynik odpowiedniego doboru ćwiczeń, czestotliwości treningu, suplemetacji ale także motywacji jakiej Marcin dostarcza. Wcześniej próbowałem ćwiczyć sam, teraz wiem że była to strata czasu, a jest to w dzisiejszych czasach najbardziej deficytowy "towar". Jeśli ktoś myśli poważnie o treningu siłowym i szuka personalnego trenera szczerze polecam zajęcia z Marcinem. "

Wojciech Suchodolski Product Manager, Allianz Bank Polska S.A.

"Wystarczy kilka chwil z Marcinem by zauważyć, że bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Każdy trening jest starannie przygotowany a program często aktualizowany. Podczas sesji treningowej Marcin nie tylko potrafi wycisnąć ze mnie siódme poty, ale również cierpliwie wytłumaczyć cel każdego z ćwiczeń. Trenuję z Marcinem od 2 miesięcy, nie jest on moim pierwszym trenerem, ale chyba jedynym, którego bym z czystym sumieniem każdemu polecił."

Kamil Łopuch Business Development Manager, Wygodnie.pl

"Mówi się, że sztuka życia polega na utrzymaniu "umysłu początkującego". Zakłada on z jednej strony pokorę wobec tego, co robimy, z drugiej jednak entuzjazm towarzyszący każdemu początkowi. Kiedy w średnim wieku przypominamy sobie o dawnych sportowych tęsknotach (nadmieńmy, że nigdy przy tym niezrealizowanych), odczuwamy obok pokory raczej zwątpienie i niedowierzanie, że ma to jeszcze sens, niż wspomniany entuzjazm. Jest to tym bardziej zrozumiałe, jeśli dodać, że chodzi o gimnastykę sportową. Marcin jest osobą, która ów entuzjazm przywraca, pozwalając na nowo osiągnąć równowagę "umysłu początkującego". W istocie nie chodzi o to co robimy, lecz by móc siebie jeszcze mile zaskoczyć. Prawidłowo ułożony trening z odpowiednią progresją trudności, jak również niezbędna koncentracja na technice wykonywanych ćwiczeń, przynoszą zdumiewające efekty, nie chodzi przy tym o "osiąganie" czegokolwiek, lecz o raczej o dostrzeżenie "harmonii ruchu" niezależnie od stopnia jego trudności. Koncentrując się na poszczególnych krokach, odkrywamy radość samego ruchu, nie wiedząc nawet, że zbliżamy się do wcześniej tak wyczekiwanego celu. Ta wyprawa ma sens jedynie z doświadczonym przewodnikiem, a takim jest właśnie Marcin. Jeśli ktoś zwątpił, uznał, że młodzieńcze fascynacje sportowe są w pewnym wieku jedynie zamierzchłą przeszłością, czymś z czego sam już zrezygnował, to ma niepowtarzalną okazję na nowo odkryć teraźniejszość, w której nie ma przeszłości. Wystarczy, że przeczytawszy ten wpis zdecyduje się na kontakt z Marcinem, zostawi za sobą niedowierzanie w sens realizacji dawnych pasji, podejmie trening i poczuje się kimś sprzed wielu lat."

Cezary Wolski Doradca Podatkowy

"As a Swedish sports journalist I was staying in Warsaw for three weeks during the Euro 2012. Before I went to Poland I found Marcin Bak's web page on the internet and we after calling him up we agreed to him training me in boxing during my stay in Poland. I have been a professional soccer player and therefore have tried various forms of training, but never have I picked up so much technical knowledge and gained so much strength in such a small amount of time. Marcin Bak was excellent in showing me the techniques of boxing, very good at having a variety of exercises and the I found every training session to be challenging and very well prepared from my personal trainer. Coming from a professional environment, I appreciated that my personal trainer was obviously well educated and had knowledge of what he was teaching me. The gym where we trained almost every morning had a big amount of equipment and good space for exercising. After we were done with our boxing session I often stayed and worked out some more at the gym. I was also very impressed by Marcin Bak's level of English, we could communicate with each other with no obstacles at all. After three weeks and felt in a lot better shape than before I turned up, and was almost a little sad that we couldn't continue with our training. I would highly recommend Marcin Bak's services to anyone interested in getting a personal trainer to achieve their respective goals with their training."

Richard Henriksson Sports journalist,Swedish National Radio richard.henriksson@sr.se

"Rozpoczęcie treningów kicboxingu z Marcinem, to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjąłem w ostatnim czasie. Dla osób, które czytają stronę Marcina i zastanawiają się, czy warto, mam następujące argumenty: 1. Od samego początku widać, że Marcin profesjonalnie podchodzi do klientów i ich oczekiwań. Wspólnie ustalamy cele treningowe i oceniamy realnie możliwości ich realizacji. 2. Marcin potrafi świetnie motywować do pracy, a fakt że efekty są widoczne szybko, dodatkowo podnosi motywację. 3. Duża wiedza Marcin na temat sportu i tematów okołosportowych np. diety. 4. Treningi są zróżnicowane, nie da się popaść w rutynę. Dzięki temu są też bardziej efektywne. Marcin wprowadza wiele ciekawych i niekonwencjonalnych ćwiczeń, których nie widziałem na siłowni, a które są niezwykle skuteczne. 5. Treningi odbywają się w klubie w centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanym miejscu. Istnieje możliwość odbywania treningów we wczesnych godzinach rannych, co dla mnie jest dużą zaletą. Samopoczucie w pracy jest o wiele lepsze po porannym wysiłku. Szczerze polecam każdemu treningi z Marcinem Bąkiem"

Marcin Wienke Aktuariusz

"Do Marcina przyszedłem z ambitnym (jak na moje obecne umiejętności) celem opanowania trzech akrobatycznych elementów. Poprzez treningi Marcin skutecznie podniósł moją pewność siebie podczas poruszania się w powietrzu, a ponadto pokazał mi akrobatykę i gimnastykę w trochę innym świetle oraz szerszym kontekście - otwierając kilka par drzwi, o których istnieniu nie miałem wcześniej pojęcia. Marcin jest trenerem, który sam świetnie wykonuje to czego uczy, wie jak dotrzeć do ucznia, dba o jakość ruchu, działa systematycznie i bardzo konkretnie. A ja czerpię ogromną radość z postępów!"

Jakub Bryła

"Z zawodu jestem kontrolerem budżetu. Większość dnia spędzam w biurze przed komputerem. Mimo, że lubię dbać o swój wygląd nigdy nie miałem motywacji do ćwiczeń. Dwa miesiące wystarczyły, by każdy, nowy trening mnie znudził. Tak było zanim zacząłem trenować z Marcinem. Najpierw wysłuchał jakie są moje zainteresowania, po czym zaproponował mi trening idealnie dopasowany do moich potrzeb. Ponadto na każdym spotkaniu z Marcinem czuję ogromną motywację, pokonując kolejne bariery. Jestem non stop mobilizowany, by dawać z siebie więcej. Moje postępy mierzę nie w ciężarze, jaki podnoszę, a w zaawansowaniu ćwiczeń, jakie wykonuję. Różnorodność zajęć sprawia, że chcę więcej. Polecam treningi z Marcinem. "

Szymon Kontroler budżetu L'Oreal

"Treningi z Marcinem nigdy nie są długimi i nudnymi godzinami spędzonymi na siłowni.Idealnie potrafi dopasować trening do oczekiwań, a w razie potrzeby szybko go zmodyfikować. Olbrzymią zaletą Marcina jest to,że jest wymagający, ale i cierpliwy : zawsze motywuje a nie zmusza."

Filip Bobek Aktor
stat4u