fbpx

UPEMI – Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego, w ramach prowadzonej kampanii informacyjnej pt. „Gwarancja Jakości QAFP”, zrealizowała warsztaty kulinarne dla mężczyzn pod hasłem „Męski punkt widzenia”. Celem wydarzenia było przekazanie informacji na temat wysokojakościowej wieprzowiny i wędlin wytwarzanych w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP, nauka gotowania zdrowych i smacznych potraw na bazie wieprzowiny QAFP i zasad łączenia diety i treningów w drodze do dobrej formy.

Jednym z ekspertów zaangażowanym w realizację warsztatów był Marcin Bąk – trener personalny, który swoją wiedzą na temat sportu i żywienia wsparł naszą akcję. Jednoznacznie podkreślił, że zarówno wytwarzanie żywności wysokiej jakości, jak i osiąganie celów sportowych wymagają konsekwentnej pracy i przestrzegania określonych zasad i że jakość jedzenia w połączeniu z aktywnością fizyczną tworzą jakość życia.

Marcin Bąk wykazując się profesjonalizmem, doświadczeniem i umiejętnościami współpracy z pozostałymi ekspertami współtworzył zarówno kontekst merytoryczny, jak i niepowtarzalną atmosferę warsztatów. Jego doskonałe zdolności interpersonalne, a także pełna pasji postawa zaowocowały pełnym zaangażowaniem uczestników wydarzenia.

UPEMI poleca współpracę z panem Marcinem Bąkiem jako rzetelnym i rzeczowym partnerem.

Agnieszka Różańska – dyrektor zarządzający