fbpx

Krzysztof (żołnierz zawodowy)

„Jestem żołnierzem zawodowym. W zeszłym roku przygotowywałem się do selekcji do wojskowej jednostki specjalnej. Ze sportem miałem do czynienia od zawsze, jednak przygotowania do tak trudnego sprawdzianu wiązały się z całkowitą zmianą rodzaju i intensywności treningów.

Wziąłem się ostro do roboty i po kilku miesiącach byłem już całkiem zadowolony z mojej formy, jednak czułem, że to jeszcze nie jest wszystko, na co mnie stać. Pomimo stosowania zróżnicowanych treningów, dobrej suplementacji i diety, nie mogłem dojść do szczytowej formy. Termin selekcji się zbliżał, a ja wciąż czułem, że nie jestem gotów, że potrzebuję kogoś, kto mnie zmobilizuje, pomoże mi przełamać granice, kto zmusi mnie do dania z siebie na treningu więcej niż 100%. Wtedy postanowiłem odezwać się do mojego starego znajomego, Marcina. Poprosiłem go, żeby wycisnął ze mnie wszystkie poty, i muszę powiedzieć, że moje oczekiwania zostały spełnione. Marcin do zagadnienia podszedł bardzo profesjonalnie. Na każdy trening miał rozpisany plan, potrafił zmobilizować do wykonania go w całości, choć nieraz czułem, że nie dam już rady wykonać ani jednego powtórzenia więcej. Większość ćwiczeń wykonywał razem ze mną, zawsze był obok i nie dopuszczał, żebym się poddał. Z każdego treningu wychodziłem zmęczony jak nigdy dotąd, ale z uśmiechem na twarzy i z poczuciem dobrze wykonanej roboty. Ponadto Marcin udzielił mi fachowych rad dotyczących odżywiania i suplementacji. Forma znów zaczęła iść w górę.

Selekcję oczywiście zaliczyłem, w dużej mierze ten sukces zawdzięczam pomocy Marcina. Bez niego na pewno nie osiągnąłbym takiej formy. Z czystym sumieniem mogę polecić tego trenera osobom, które przygotowują się do różnego rodzaju sprawdzianów, zawodów itp.”