×
stat4u

Czym jest SANDBAG? – część 1

/ / SANDBAG TRAINING
Sandbag Artykuł

Czym jest SANDBAG? – część 1


Worek treningowy wypełniony piaskiem w skrócie sandbag, jest odzewem na ciągle zmieniające się tendencje w nowoczesnym fitnessie. Dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji stał się bardzo popularny wśród trenerów jak i zawodników różnych dyscyplin sportowych.

Worek treningowy sandbag jest idealnym uzupełnieniem treningu ogólnorozwojowego. Zastosowanie wymiennych wkładów daje duże możliwości regulacji obciążenia do własnych potrzeb treningowych. Komfort i różnorodność wykonywanych ćwiczeń zapewnia 7 uchwytów, dzięki którym, można dowolnie modyfikować swój trening. Worki treningowe sandbag 4WORKOUT to dwa modele: sandbag PRO wykonany z odpornej na ścieranie kordury oraz sandbag ELITE wykonany z niezwykle trwałego materiału plavil, z którego szyte są m.in. worki bokserskie. Oba modele dostępne są w trzech rozmiarach S, M oraz L, gdzie w największym z nich można zastosować obciążenie dochodzące do 40 kg.

Czym jest SANDBAG WORKOUT?

Trening funkcjonalny z wykorzystaniem worka treningowego wypełnionego piaskiem stymuluje równomiernie cały organizm, wzmacnia wszystkie partie mięśniowe ciała. Może być ukierunkowany na budowanie masy jak i na jej redukcję. Sprytnie przenosi do klubu sportowego wieloletnie doświadczenia wypracowane w rehabilitacji czy sporcie kwalifikowanym, koncentrując się na ćwiczeniach angażujących całe łańcuchy mięśniowe a nie wyizolowane grupy mięśni.

Szkolenie SANDBAG WORKOUT.

Jeśli chcesz poznać możliwości treningowe jakie dają ćwiczenia z workiem SANDBAG, zapraszamy Cię na profesjonalne, zaawansowane szkolenie, podczas którego dowiesz się jak przeprowadzić wielopłaszczyznowy trening funkcjonalny o maksymalnej skuteczności. Pokażemy Ci jak w nowoczesny sposób angażować cale ciało w ciągu jednej sesji treningowej, przy pomocy sprzętu treningowego SANDBAG 4WORKOUT.


slider1

TOP